Garancia výhodného nákupu

Cena rozhoduje! Častokrát ide o jeden z najdôležitejších atribútov pri výbere produktu či dodávateľského eshopu. Tento fakt si plne uvedomujeme avšak nie vždy je možné sledovať ceny konkurenčných eshopov a promptne na ne reagovať. Preto našim verným zákazníkom popri iných výhodách pri nákupe v našom eshope prinášame službu garancie výhodného nákupu.


Ako to funguje?

Máte záujem o produkt z našej ponuky, no našli ste ho v inom internetovom obchode lacnejšie? V prípade, že ste sa v našom eshope registrovali, máte pri vybraných produktoch možnosť požiadať o dorovnanie ceny konkurencie. Slúži na to ikona garancie výhodného nákupu, ktorá sa nachádza pri vybraných produktoch v časti výhod vernostného programu (pri produkte pod cenou). Rozkliknutím sa vám zobrazí formulár, ktorý je potrebné vyplniť a odoslať. Ihneď po obdržaní e-mailu sa naši pracovníci budú vašou požiadavkou zaoberať a v prípade dodržania podmienok uplatnenia pre vás dorovnáme cenu konkurencie na obdobie jedného mesiaca. Samozrejmosťou pre nás zostávajú všetky výhody, ktoré pre našich zákazníkov plynú z nákupu zlacneného produktu.


Garanciu výhodného nákupu je možné si uplatniť ak:

ide o totožný produkt (rovnaký výrobca, typ produktu)

nižšia cena produktu v konkurenčnom eshope je uvedená vrátane DPH

cena produktu v konkurenčnom eshope nie je uvedená po zlacnení (akcia, limitovaná ponuka, výpredaj, množstevná zľava...)  

nie je nižšia cena konkurenta podmienená zľavovým kupónom

je produkt v konkurenčnom eshope dostupný (viditeľné označenie dostupnosti)

je možné konkurenčný eshop považovať za dôveryhodný. Spoločnosť Electrobeta s.r.o. (prevádzkovateľ eshopu viacej.sk) pre tento prípad považuje za dôveryhodný eshop:

        - s možnosťou prevzatia produktu v kamennej predajni / výdajnom centre

        - v ktorom je zreteľne uvedený jeho prevádzkovateľ (názov, IČO, DIČ, adresa)

        - ktorý má jasne uvedené obchodné podmienky nákupu

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať

Infolinka: 0908 766 904

E-mail: shop@viacej.sk