Bazárové „B-STOCK“ produkty

Každý produkt si zaslúži „žiť svoj život“ spôsobom na aký vznikol. Preto Vám na stránkach eshopu viacej.sk okrem výrobkov bez minimálneho poškodenia v originálnom obale ponúkame aj výrobky, ktoré by inak kôli drobným chybičkám krásy či poškodenému obalu mohli skončiť nepoužité. My sme na tieto produkty vytvorili tri akostné triedy označené konkrétnym počtom hviezdičiek, na základe ktorých si bez problémov za zvýhodených podmienok vyberiete, čo vám padne do oka. Všetkým produktom zaradeným v týchto kategóriách venujeme čo najpodrobnejšiu pozornosť a dokumentujeme všetky anomálie, ktoré vedú k zníženiu ich ceny. Na chyby, ktoré viedli k zníženiu ceny a sú uvedené v popise produktu si nie je možné uplatniť dodatočnú reklamáciu.

Chybička krásy

Do tejto kategórie sú zaradené výstavné kusy alebo nové produkty, na ktorých je viditeľné mechanické poškodenie (škrabance, preliačiny, prasklinky, chybný nástrek) vzniknuté pri jeho vystavovaní alebo už pri výrobe. Tieto „chybičky krásy“ však nemajú žiadny vplyv 100% funkčnosť produktu a je teda možné ho využívať v maximálnej možnej miere.

Otestovaný kus

Do tejto kategórie sú zaradené výstavné kusy alebo nové produkty vrátené od zákazníka, ktoré mal možnosť otestovať a rozhodnúť sa vrátiť ich v nami ponúkanej nadštandartnej 30dňovej lehote. Každý takýto produkt prechádza našim servisným strediskom, kde ich testujeme a venujeme maximálnu pozornosť ich precíznej kontrole.

Rozbalený tovar

Do tejto kategórie sú zaradené produkty, ktoré boli rozbalené za účelom fotenia, predvedenia zákazníkovi, či vrátené od zákazníka v lehote 14dní bez ich použitia. Samozrejmosťou týchto produktov je 100% kvalita a kompletné príslušenstvo.

Okrem zníženej ceny produktov z týchto kategórií sú pre nás samozrejmosťou prípadné nadštandartné služby, ktoré ponúkame aj pri rovnakom produkte 1.akosti  (napr. štandartná/predĺžená záruka; okamžitá výmena; domáci servis...)