Domáci servis - HOME SERVICE

Veríme, že súčasťou kvalitného internetového obchodu sú kvalitné služby. Preto sa našim verným zákazníkom snažíme neustále prinášať nadštandartné služby, ktoré môžu rozhodnúť o výbere nášho eshopu viacej.sk či konkrétneho produktu. V našej ponuke nájdete výhodné služby, ktoré môže každý verný zákazník využiť už po zakúpení produktu. Tým to však pre nás nekončí a na spokojnosť zákazníka myslíme aj počas používania výrobku zakúpenom v našom eshope. Jednou z týchto služieb je služba HOME SERVICE, ktorú ponúkame našim verným zákazníkom v prípade reklamácie výrobku.

Na ktoré produkty poskytujeme HOME SERVICE

Každý produkt, ku ktorému poskytujeme službu HOME SERVICE, je na našom eshope riadne označený priamo v jeho „profile“. Po zakúpení tohto produktu zákazník automaticky obdrží spolu s produktom formulár na vybavenie HOME SERVICE pre preukázanie v prípade riešenia.

Spôsob riešenia HOME SERVICE

Bol váš produkt pri zakúpení označený symbolom nadštandartného servisu v pohodlí Vášho domova? V tom prípade máte právo na vybavenie reklamácie priamo u Vás doma. Po zaregistrovaní reklamácie výrobku náš servisný technik s Vami dohodne termín návštevy a odstránenia chyby. V prípade, že chybu nie je možné odstrániť priamo u Vás doma (napr.zložitejšia chyba, pri ktorej potrebuje servisný technik prostredie servisu a dlhšiu dobu na opravu / nie je momentálne dostupný náhradný diel) výrobok prevezmeme a odvezieme do nášho servisného strediska. Následne bude chyba na výrobku bezodkladne odstránená. Výrobok Vám dovezieme späť domov a zapojíme aby ste si mohli naďalej užívať výhody svojho výrobku. Ušetríte tak nie len čas, ale odpadne Vám aj starosť s presunom väčšieho výrobku do servisného strediska alebo do výdajného centra. 

V prípade riešenia HOME SERVICE nás prosím kontaktujte. Následne sa Vášmu problému budeme bezodkladne venovať.

Infolinka: 0908 766 904

E-mail: reklamacie@viacej.sk