Spôsoby doručenia objednávky

Osobný odber vo výdajnom centre (zdarma)

Našim zákazníkom ponúkame možnosť prevziať objednaný tovar v našich výdajných centrách. Viac informácií o možnosti prevzatia zakúpeného tovaru vo výdajných centrách nájdete tu.

Kuriérska služba SPS (+5,50€)

Pre zákazníkov máme k dispozícii možnosť doručenia tovaru kuriérskou spoločnosťou Slovak Parcel Service. Kuriérsku službu SPS naša spoločnosť využíva ako najčastejší spôsob prepravy tovaru. Zároveň ju doporučujeme využiť našim zákazníkom hlavne v prípade, že potrebujú mať tovar rýchlo a spoľahlivo doručný. 

Aká je cena za prepravu tovaru kuriérskou službou SPS?

Preprava tovaru formou kuriérskej služby SPS je spoplatnená sumou 5,50€. V prípade nákupu tovaru z nášho e-shopu viacej.sk v sume od 100€ s DPH ponúkame našim verným zákazníkom (registrovaný zákazník s vytvoreným účtom) prepravu ZDARMA. 

Ako to funguje? 

Po zabalení a pripravení tovaru na expedíciu kontaktujeme kuriéra, ktorý balík následne prevezme. Zároveň v systéme k vašej objednávke priradíme číslo sledovania zásielky (v zložke HISTÓRIA A DETAILY OBJEDNÁVOK), na základe ktorého môžete počas prepravného procesu sledovať pohyb balíka. Bližšie informácie k sledovaniu zásielok nájdete tu. Nasledujúci pracovný deň od odoslania objednávky (Pondelok-Piatok) Vás bude kuriér kontaktovať. Po úspešnom prevzatí balíka 

Slovenská pošta - LIST (+4,20€)

tu si môžete prečítať podmienky pre zasielanie tovaru formou listu

Slovenská pošta - BALÍK NA ADRESU (+5,70€)

tu si môžete prečítať podmienky pre zasielanie tovaru formou balíka

Kuriérska služba INTIME - CZ (+9,00€)